Oferta Collage

Masaż ekspresyjny
Masaż dla osób pracujących w pozycji siedzącej, przy komputerze, wykonujących pracę powtarzalną lub monotonną, potrzebujących pobudzenia na resztę dnia. Elementy i etapy masażu: Masaż twarzy i szyi, Masaż grzbietu, karku i obręczy barkowej, Masaż kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem odcinka piersiowego i lędźwiowego, Masaż łydek i dołów podkolanowych, Pobudzenie receptorów, Ukojenie dla oczu.

(60 min)    150 PLN

Masaż impresyjny
Masaż dla osób pracujących w pozycji siedzącej, przy komputerze, wykonujących pracę stresującą i emocjonującą, bądź w gwarze, potrzebujących uspokojenia i wyciszenia na resztę dnia. Elementy i etapy masażu: Masaż twarzy i szyi, Masaż grzbietu, karku i obręczy barkowej, Masaż kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem odcinka piersiowego i lędźwiowego, Masaż łydek i dołów podkolanowych, Praca z oddechem podczas masażu, masaż synchroniczny, Ukojenie dla oczu.

(60 min)    150 PLN

Masaż grecki
Masaż dla osób pracujących w pozycji stojącej, w ruchu, w gwarze lub tłoku, potrzebujących uspokojenia dla nóg i stóp oraz wyciszenia na resztę dnia. Elementy i etapy masażu: Masaż nóg wraz z miednicą i obręczą krzyżową, Masaż kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem odcinka lędźwiowego, Praca z oddechem podczas masażu, masaż synchroniczny z oddechem, Wyciszenie.

(60 min)    150 PLN

Masaż rzymski
Masaż dla kierowców, operatorów maszyn i urządzeń. Elementy i etapy masażu: Masaż grzbietu, karku i obręczy barkowej, Masaż szyi, Masaż nóg, Pobudzenie receptorów na skórze.

(40 min)    100 PLN

Masaż Femme
Masaż dla kobiet w ciąży i po ciąży, odprężający i ujędrniający. Elementy i etapy masażu: Masaż klasyczny kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem odcinka lędźwiowego i piersiowego, Masaż łydek, Masaż stóp.

(40 min)    100 PLN

Masaż Masculine
Masaż dla mężczyzn, pobudzający krążenie krwi, jędrność mięśni i wewnętrzną energię. Elementy i etapy masażu: Masaż klasyczny kręgosłupa, Masaż grzbietu, karku i obręczy barkowej, Masaż pasa biodrowego, ud i łydek, Pobudzenie receptorów.

(40 min)    100 PLN


Masaże w Bydgoszczy

Podane ceny są cenami brutto. Oferta obowiązuje od 20.08.2021 r.